Pradžia » Neklasifikuota » Nacionalinės gynybos diena Radvilų gimnazijoje

Nacionalinės gynybos diena Radvilų gimnazijoje

Lapkričio 10 dieną 2 B, C, D klasių mokiniai dalyvavo Krašto apsaugos ministerijos Vilniaus karo prievolės ir komplektavimo skyriaus organizuotuose užsiėmimuose, kuriuos sudarė trys dalys: paskaita apie tarnybą Lietuvos kariuomenėje, pažintis su kariuomenėje naudojama ginkluote ir karinės rikiuotės pratybos. Paskaitos metu mokiniai sužinojo apie pokyčius, kurie įvyko kariuomenėje po Nepriklausomybės atkūrimo, apie karinės tarnybos iššūkius. Demonstruojant ginklus kiekvienas mokinys galėjo apžiūrėti Lietuvos kariuomenėje naudojamus ginklus, padiskutuoti apie tai, kokį pranašumą jie suteikia mūšio lauke. Karinės rikiuotės pratybos ne tik supažindino mokinius su kario kasdienybe, bet ir padėjo suprasti, koks yra svarbus karių tarpusavio supratimas bei veiksmų darna.