Pradžia » Neklasifikuota » Savaitė VGTU laboratorijose

Savaitė VGTU laboratorijose

2017 m. lapkričio 20 – 24 d. kaip ir kasmet universitetinių klasių mokiniams užsiėmimai vyko Gedimino technikos universitete. Gimnazistai dalyvavo matematikos („Grožį galima pagrįsti matematiškai“), fizikos (apie pagrindines idėjas fizikoje) ir aplinkosaugos („Atliekų problema ir darnios aplinkos kūrimas“) paskaitose. Teorines žinias gilino braižybos, ekonomikos ir informacinių technologijų praktikos užsiėmimuose.

Universiteto laboratorijose mokiniai atliko fizikos, biochemijos ir chemijos laboratorinius darbus: tyrė elektrocheminę metalų koroziją, matavo druskų tirpalų pH, tyrė vandens kietumą, ruošė mikrobiologinę terpę, nustatė laisvojo kritimo pagreitį, dielektriko šilumos laidumo koeficientą, šildomo kietojo kūno ilgėjimo koeficientą, matavo garso greitį, taip pat atliko kitus eksperimentus.