Pradžia » Neklasifikuota » Energetikos ir technikos muziejuje

Energetikos ir technikos muziejuje

1E klasės mokiniai gruodžio 5 d. lankėsi Energetikos ir technikos muziejuje. Mokiniai pasivaikščiojo tarp turbinų, garo katilų, generatorių, kondensatorių ir sudėtingų vamzdynų, susipažino su energetikos ekspozicija – autentiška dar neseniai veikusios elektrinės įranga, maketuose pamatė, kaip veikia Kruonio hidroakumuliacinė ir Ignalinos atominė elektrinės. Ekspozicijose, kuriose panaudota nemažai šiuolaikinės technologinės įrangos, įdomu buvo pabūti ne tik stebėtojais, bet ir aktyviais pažinimo proceso dalyviais. Labai sužavėjo transporto ekspozicija. Ją sudaro privatiems kolekcininkams priklausantys automobiliai, motociklai, dviračiai bei transporto priemonių aksesuarai. Interaktyvios ekspozicijos skatina kūrybiškumą, norą pažinti ir mokytis.