Pradžia » Neklasifikuota » Gyvūnų prieglaudoje „Beglobis. Gyvūnų vagonėliai“

Gyvūnų prieglaudoje „Beglobis. Gyvūnų vagonėliai“

Kaip ir kiekvienais metais, prieš Kalėdas mes, 1b klasės mokiniai, pasiruošėme lapelius su vardais keistis dovanėlėmis. Tačiau padiskutavę, pasitarę su klasės auklėtoja nusprendėme, jog šiemet nemėtysime pinigų pigiems suvenyrams, o už tuos pinigus nupirksime dovanų tiems, kuriems iš tikrųjų jų reikia. Taigi, kalėdinę šventę sau susiorganizavome su saldumynais, su linksmais ir rimtais pokalbiais, kiekvienas padovanojome savo klasės draugui po nuoširdų palinkėjimą, o už surinktus pinigus laikinuosiuose namuose priglaustiems šuniukams ir kačiukams nupirkome maisto.

Sausio 26 dienos popietę nuvažiavome į beglobių gyvūnų prieglaudą „Beglobis. Gyvūnų vagonėliai“. Apžiūrėjome kiekvieną prieglaudos gyventoją. Gyvūnėliai labai meilūs ir draugiški, leidosi glostomi, kai kurie net myluojami. Puikiai praleidome laiką, palikome savo dovanas ir su gera nuotaika grįžome namo. Sau pasižadėjome ten būtinai sugrįžti 🙂

Kamilė Kuociūtė 1B klasė