Pradžia » Neklasifikuota » Savaitė VGTU laboratorijose

Savaitė VGTU laboratorijose

Vasario mėnesį universitetinių klasių mokiniams užsiėmimai vyko Gedimino technikos universitete. Gimnazistai dalyvavo matematikos („Grožį galima pagrįsti matematiškai“, „Matematinė logika“, „Aritmetinė ir geometrinė progresijos“), aplinkosaugos („Išmesti negalima panaudoti“), ekonomikos („Pasaulio pinigai“) paskaitose. Teorines žinias gilino braižybos („Geometrinio kontūro modeliavimas. Brėžinio paruošimas“), ekonomikos („Bjaurieji apelsinai: derybinis simuliacinis žaidimas“) ir informacinių technologijų („Rastrinės ir vektorinės grafikos kūrimas naudojant atvirojo kodo programas (Gimp ir Inkscape)“) praktikos užsiėmimuose.

Chemijos laboratorijoje 1A ir 1B klasių mokiniai mokėsi laboratorinių darbų atlikimo technikos ir atliko bendrosios chemijos laboratorinius darbus.