Pradžia » Neklasifikuota » Chemijos viktorina „Chemija aplink“

Chemijos viktorina „Chemija aplink“

Kovo 15 d. gimnazijoje vykusioje 8–tų ir I–ų gimnazijos klasių mokinių tarpmokyklinėje chemijos viktorinoje „Chemija aplink“ dalyvavo Vilniaus Jono Basanavičiaus gimnazijos, Tuskulėnų gimnazijos, Radvilų gimnazijos, Vilniaus Jono Basanavičiaus progimnazijos, Žygimanto Augusto pagrindinės mokyklos, Emilijos Pliaterytės progimnazijos ir Simono Stanevičiaus progimnazijos mokinių komandos. Mokiniai varžėsi ir savo žinias bei gebėjimus atskleidė šešiose rungtyse. Viktoriną vedė Samanta ir Miglė, o komandų rezultatus skaičiavo gimnazijos 3-ų ir 4-ų klasių mokiniai.

I vieta atiteko Vilniaus Žygimanto Augusto pagrindinei mokyklai, II vieta – Vilniaus Jono Basanavičiaus gimnazijos, III vieta – Vilniaus Jono Basanavičiaus progimnazijos mokinių komandoms.