Pradžia » Neklasifikuota » Radvilų gimnazijoje lankėsi Lietuvos didžiojo kunigaikščio Gedimino štabo bataliono kariai

Gegužės 3 d. Radvilų gimnazijoje lankėsi Lietuvos didžiojo kunigaikščio Gedimino štabo bataliono kariai. 1-ų klasių gimnazistai susipažino su kariuomenėje naudojama ginkluote, karine ekipuote, apranga, radijo ryšiu.

Kareiviai papasakojo, kokia kiekvieno ginklo paskirtis, mokiniai galėjo paimti į rankas Lietuvos kariuomenėje naudojamus ginklus, padiskutuoti apie tai, kokį pranašumą jie suteikia mūšio lauke. Mokiniai apžiūrėjo ir XIV a. elitinio Lietuvos kario aprangą, ekipuotę ir ginkluotę, kuria dabar dalyvaujama tik protokoliniuose renginiuose.

Dėkojame Kęstučiui Kebedžiui už bataliono karių atvykimą į gimnaziją.