Pradžia » Neklasifikuota » Edukacinis žaidimas „Europa ant mano stalo“

Edukacinis žaidimas „Europa ant mano stalo“

Gegužės 14 dieną Radvilų gimnazijos mokiniai dalyvavo Vilniaus Žemynos gimnazijoje organizuotame geografijos edukacinio žaidimo „Europa ant mano stalo“ žaidime-konkurse, skirtame Europos dienai paminėti. Žaidimo tikslas – ugdyti pagarbą Lietuvos ir Europos gamtiniam ir kultūriniam palikimui ir populiarinti mokinių domėjimąsi geografija, Europos sąjunga bei skatinti Europos Sąjungos visapusį pažinimą, lavinti mokinių komandinio darbo įgūdžius, bendravimo ir bendradarbiavimo gebėjimus. Komandos, žaisdamos žaidimą, turėjo atlikti 5 įvairaus pobūdžio užduotis (dėlionė, garso, vaizdo užduotis ir kt.). Žaidime-konkurse radviliečiai bendravo ir rungėsi su mokiniais iš Pilaitės, Žemynos gimnazijų bei licėjaus.

Geografijos mokytoja ekspertė Asta Rutkienė