Pradžia » Neklasifikuota » Universitetinė moksleivių konferencija „Kurkime ateitį kartu su VGTU“

Universitetinė moksleivių konferencija „Kurkime ateitį kartu su VGTU“

Gegužės 17 dieną Vilniaus Gedimino technikos universitete vyko universitetinė  moksleivių konferencija „Kurkime ateitį kartu su VGTU“. Joje dalyvavo mokiniai iš įvairių Lietuvos mokyklų, bendradarbiaujančių su šiuo universitetu. Konferencijoje klausėmės dr. V. Navickienės paskaitos „Ar verta būti mokslininku?“, VGTU psichologės paskaitos „Ką daryti, jei nežinai ką studijuoti?“

Su dideliu susidomėjimu laukėme mokinių parengtų pranešimų. Išklausėme 17 darbų iš įvairių sričių; fizikos, chemijos, mikrobiologijos, informacinių technologijų, matematikos, ekonomikos. Mokiniai pristatė veiklas, įvykdytas per visus mokslo metus: įvairius laboratorinius, praktikos darbus, kuriuos atliko universiteto laboratorijose, naujus kuriamus projektus. „Nanotechnologijų panaudojimas“, „Mikroorganizmų atsparumas aplinkos veiksniams“, „Kompiuterinio žaidimo DungeonExplorer programavimas“, „Nuotoliniu būdu valdomo automobilio kūrimas panaudojant ArduinoUno mikrovaldiklį“ ir kitos temos žadino mūsų smalsumą. Mūsų gimnazijos 4 klasės mokinė Veronika  pristatė ekonomikos darbą „MMB Liampa pakeitė mano gyvenimą“. Pranešimas sulaukė didelio konferencijos dalyvių dėmesio.

Buvo smagu žiūrėti į jaunus, talentingus žmones ir matyti, kaip jie kuria ateitį bei atranda, išsiaiškina kažką naujo įvairiose srityse. Ši konferencija – tai puiki galimybė pabendrauti su žmonėms iš įvairių Lietuvos vietų, įgyti naujų žinių, idėjų ir patirčių. Ši konferencija – tai paskatinimas nenustoti tobulėti.

Paulina 1 klasė