Pradžia » Neklasifikuota » Iš tarptautinio projekto „Paskui paukščius“ III etapo – Lietuvos jaunųjų ornitologų konferencijos – sugrįžus

Konferencija gegužės 25 – 26 d. vyko Žemaitijos nacionaliniame parke. Mūsų gimnazistai pristatė 2 pranešimus: „Zylės auginimas namuose“, „Paukščiams gresiantys pavojai“. Džiaugiamės, kad mūsų mokinių darbai buvo gerai įvertinti.

Vakare leidomės į žygį po senąjį Platelių parką, užlipome į apžvalgos bokštą, gėrėjomės įstabiomis Platelių apylinkėmis. Šio žygio metu pastebėjome net 40 paukščių rūšių – pamatėme ir į Lietuvos raudonąją knygą įrašytą vapsvaėdį.

Kitą dieną keliavome garsiuoju Šeirės keliu – jis stebino ežero, pelkės ir miško ekosistemų bioįvairove. Apsilankėme Žemaitijos nacionalinio parko direkcijos lankytojų centre, Šaltojo karo muziejuje.

Įgytos žinios, žygiai gamtoje, nauji draugai suteikė mums daug gerų emocijų, noro toliau gilintis į paslaptingą gamtos pasaulį.