Pradžia » Neklasifikuota » Išvyka į Latviją

Išvyka į Latviją

Vilniaus Radvilų gimnazijos 1 C, D, E klasių mokiniai buvo išvykę į vienos dienos pažintinę edukacinę kelionę į Latviją. Mūsų grupę lydėjo puiki gidė. Aplankėme Rygos senamiestį ir nuvykome į Gaujos nacionalinį parką. Didelį įspūdį paliko persikėlimas lyno keliu per Gaujos upę. Grožėjomės gamta, pradžiugino eglės viršūnėje sėdėjusi meška, kurios vos neužkliudė keltuvas. Žygiavome gamtos taku iki Gutmanio olos – giliausio urvo Latvijoje. Turaidos pilyje pakilome į bokštą, nuo kurio atsiveria gražūs Gaujos upės slėnio vaizdai, kurie yra kelių kilometrų ilgio. Daug įdomaus sužinojome apie Latvijos praeitį ir dabartį. Paskui apsilankėme Siguldos nuotykių parke „Tarzanas“. Ten smagiai praleidome laiką. Kėlėmės keltuvais į kalną. Leidomės rodeo trasa, įrengta viename iš stačiausių visoje Latvijoje šlaitų. Daug sužinoję ir gerai pailsėję linksmi ir laimingi grįžome namo.