Pradžia » Neklasifikuota » Valdovų rūmuose vykstančioje parodoje

Valdovų rūmuose vykstančioje parodoje

Rugsėjo 27 dieną 3-ų klasių mokinių grupė, pasirinkusi dailės dalyką, aplankė Valdovų rūmuose vykstančią parodą FLORENCIJA RENESANSO IR BAROKO LAIKAIS (tapyba iš fondo Cassa di Risparmio di Firenze ir banko CR Firenze kolekcijų). Mokiniai susipažino su 44 įstabių darbų rinkiniu, surinktu net iš šešių skirtingų kolekcijų. Daugelis paveikslų  dar  niekada nebuvo eksponuoti net Italijoje, tad ši tarptautinė paroda Vilniuje yra kai kurių kūrinių viešo rodymo premjera – kai kurie paveikslai buvo restauruoti specialiai šiai parodai. Mokiniai žavėjosi Beato Andželiko, Pjetro Perudžino, Džordžo Vazario, Alesandro Alorio, Frančesko Furinio, Masimiliano Soldanio Bencio  ir kitų pasaulinio garso dailininkų darbais.