Pradžia » Neklasifikuota » VGTU Jaunojo inžinieriaus mokykla

VGTU Jaunojo inžinieriaus mokykla

Vilniaus Gedimino technikos universitetas jau devintąjį sezoną kviečia vyresniųjų klasių mokinius į nemokamas temines paskaitas Jaunojo inžinieriaus mokykloje (JIM).

Profesoriai, docentai ir lektoriai išsamiai supažindins atvykusiuosius su studijų programomis, papasakos, ką reikės mokytis universitete, kokios perspektyvos gavus diplomą, kokios karjeros galimybės ir kt. Taip pat papasakos apie studijų metu įgytų teorinių žinių pritaikymą praktikoje.
JIM paskaitos organizuojamos darbo dienomis, tad paskaitose gali apsilankyti ir visa klasė.

JIM paskaitos yra nemokamos, tereikia tik užsiregistruoti.

Pirmosios paskaitos prasideda jau lapkričio 8 d. Visą paskaitų tvarkaraštį rasite čia: https://www.vgtu.lt/stojantiesiems/moksleiviams/jaunojo-inzinieriaus-mokykla/449.

Registracija vyksta elektroniniu paštu jim@vgtu.lt arba telefonu 8 5 274 4949.
Lapkričio 8 d. temines paskaitas pristato Aplinkos inžinerijos fakultetas.

Išklausiusiems 5 ar daugiau paskaitų, bus įteiktas Jaunojo inžinieriaus sertifikatas.