Pradžia » Neklasifikuota » Mokymai „Mano miestas darnus“

Mokymai „Mano miestas darnus“

Spalio 30-31 dienomis Vilniaus Radvilų gimnazijoje vyko mokymai mokytojams „Mano miestas darnus”. Kalbėjome apie darnumą ir Vilniaus miesto problemas (kamščius, automobilių stovėjimo aikšteles ir žalias zonas, darželių trūkumą, viešojo transporto problemas ir t. t.). Praktiniai metodai ir diskusijos paskatino susimąstyti apie mokyklos bendruomenės ir asmenines vertybes, apie tai, kokios ateities norime ne tik sau, bet ir savo anūkams. Turime būti sąmoningi, įvertinti tai, kas iš tiesų svarbu, ir pasirinkti gyventi darniau, kuriant gražesnį miestą, šalį ir visą planetą. Praktinių mokymu metu lektorių pristatytos ir mokytojų išbandytos metodinės priemonės skatino kelti klausimus apie tai, kaip gyvenu, koks vartotojas esu. Skatinsime ir mokinius užduoti šiuos klausimus, kad jie taip pat susimąstytų apie savo gyvenimo būdą ir kasdienius pasirinkimus.

Projektas „Mano miestas darnus“ yra Vilniaus miesto savivaldybės finansuojamas Ekologinio švietimo programos ar savivaldybei pavaldžių įstaigų aplinkosauginio švietimo programų projektas