Pradžia » Neklasifikuota » Universitetinių klasių veiklos: savaitė VGTU laboratorijose, ekonomikos žaidimas „Silpniausioji grandis“ gimnazijoje

Sausio – vasario mėn. universitetinių klasių mokiniams užsiėmimai vyko Vilniaus Gedimino technikos universitete. 1-3 klasių mokiniai gilino teorines matematikos, chemijos, informacinių technologijų, ekonomikos žinias. Gimnazistai klausė  matematikos („Matematika ir menas“), chemijos („Geriamojo vandens paslaptys“, „Geriamojo vandens ruošimo technologijos“), informacinių technologijų („Mano svajonių būsto 3D modelis“), ekonomikos („Atrask pinigų aitvarą, kuris gyvena Tavo namuose!“ , „Mąstyk, skaičiuok, kurk: kūrybinės dirbtuvės“ ir kt.) paskaitų. Informacinių technologijų, ekonomikos teorines žinias moksleiviai gilino praktikos užsiėmimuose: kūrė svajonių būsto 3D modelį, dalyvavo ekonomikos žaidime „Silpniausioji grandis“. Universiteto laboratorijose mokiniai atliko chemijos laboratorinius darbus: mokėsi chemijos laboratorinių darbų atlikimo technikos, tyrė vandens kietumą, matavo druskų tirpalų pH, atliko kitus eksperimentus.

Sausio 29 d. Vilniaus Gedimino technikos universiteto Verslo vadybos fakulteto atstovai gimnazijoje organizavo 1-3 gimnazijos klasių moksleivių, besidominčių ekonomika, verslu ir ne tik, ekonomikos žaidimą „Silpniausioji grandis“. Žaidime dalyvavo 1-3 klasių komandos, kurių kiekvieną sudarė 4 mokiniai. Žaidimas vyko keturiais etapais, kiekviename etape iškrito po dvi silpniausias komandas. Mokiniai atsakinėjo į trumpus klausimus, varžėsi, kuri komanda atsakys greičiau, demonstravo logikos žinias. Šio žaidimo nugalėtojais tapo trečios klasės komanda, ji buvo pakviesta dalyvauti žaidimo „Silpniausioji grandis“ respublikiniame finaliniame etape, kuris vyks balandžio 5 d. Vilniaus Gedimino technikos universitete.