Pradžia » Neklasifikuota » Kūrybinės Dirbtuvės

Kūrybinės Dirbtuvės

Vilniaus Gedimino technikos universiteto (VGTU) Kūrybinių industrijų fakultetas (KIF) šių metų kovo 8 dieną organizuoja Kūrybines Dirbtuves, kurių tikslas suburti moksleivius ir mokytojus, studentus, dėstytojus ir visus besidominčius kūrybinėmis ir pramogų industrijomis bei renginių inžinerija, per praktines veiklas ir fakulteto dėstytojų vedamus užsiėmimus dalyvius supažindinti su plačiu kūrybinių industrijų lauku.

Kūrybinių dirbtuvių programoje – teorinių ir praktinių žinių kompleksas, orientuotas į jaunimo kultūrinių, komunikacinių, meninių, technologinių ir verslumo kompetencijų ugdymą.

Kviečiame Jūsų mokymosi įstaigos mokinius bei mokytojus dalyvauti Kūrybinėse dirbtuvėse ir pasisemti naudingų teorinių bei praktinių žinių.

Renginys vyks kovo 8 dieną, VGTU Kūrybinių Industrijų fakultete, Trakų g. 1, Vilnius

Renginio pradžia 12 val.

Registracija į renginį  https://bit.ly/2V8etLj