Pradžia » Neklasifikuota » Karjeros dienos 2019

Karjeros dienos 2019

Kovo 5-7 dienomis gimnazijoje vyko tradicinis renginys Karjeros dienos 2019. Mokiniai galėjo susitikti su įvairių profesijų atstovais ir išbandyti skirtingas veiklas.

Susitikime su Western Union Processing Lietuva marketingo vadove Aiste Albertavičiūte-Kaire mokiniai mokėsi dirbti su Personas programa ir kūrė aplikaciją maisto į namus išsinešimui.

Lukas Bartkus su Haroldu Lapinsku pristatė mokiniams radijo mėgėjų veiklą ir pademonstravo, kaip radiju galima bendrauti su pasauliu.

Buvę gimnazijos mokiniai Edvinas Kavaliauskas ir Adomas Kapčinskas papasakojo apie savo karjeros kelią po mokyklos baigimo, darbą Nacionaliniame kraujo centre bei šiuo metu įgyvendinamą startuolio The Rolling Brothers idėją.

Vilniaus universiteto Ekonomikos ir verslo administravimo fakulteto atstovės pristatė studijų galimybes.

Vilniaus priešgaisrinės gelbėjimo tarnybos 3-iosios komandos budinčios pamainos skyrininkas Aurelijus Lipinskas mokiniams pasakojo apie ugniagesio gelbėtojo profesiją.

Vaidoto bataliono II mechanizuoto pėstininkų kuopos III būrio vadas Aleksandras Seliuk kartu su kolegomis pasakojo apie kariuomenę, šauktinius, supažindino su ginklais ir kariškio ekipuote.

Alliance for Recruiment vyresnioji konsultantė Kristina Mėlynytė, turinti daug patirties personalo atrankos srityje, mokiniams pristatė, kokia šiuo metu situacija darbo rinkoje, kaip vyksta darbo pokalbiai, kaip parašyti gerą gyvenimo aprašymą ir kodėl verta savanoriauti bei išbandyti įvairias praktikas.

Susitikime su ISM IT vadovu Mindaugu Černiausku mokiniai išgirdo jo sėkmės istoriją, kelią iki IT vadovo.

VGTU Kūrybinių industrijų prodekanė Angelė Tamulevičiūtė kartu su mokiniais ieškojo atsakymo, kas vis tik yra tos kūrybinės industrijos.

Vilniaus kolegijos Elektronikos ir informatikos fakulteto atstovė Santa Mirauskienė kalbėjo apie tai, kas mūsų laukia ateityje ir kokią profesiją geriau pasirinkti.

Susitikimas su BAA Training akademijos atstovais buvo skirtas visiems besidomintiems aviacija.

Psichologė Modesta Brukštaitė pristatė psichologijos mokslą ir sritis, kuriose dirba psichologai.