Pradžia » Neklasifikuota » VGTU atvirų durų diena

VGTU atvirų durų diena

Kovo 22 d. kviečiame dalyvauti VGTU Atvirų durų dienos renginyje ir susipažinti su universitetu.

Atvirų durų dienos renginio metu:

• gausi naudingos informacijos apie Tave dominančias studijų programas;
  • išsiaiškinsi stojimo sąlygas 2019 m. bei 2020 m.;
  • išgirsi apie plačias karjeros galimybes;
  • sulauksi profesionalių atsakymų į visus iškilusius klausimus;
  • namo iškeliausi ne tik gavęs naudingos informacijos, bet ir kupinas neišdildomų įspūdžių!

Atvirų durų dienos renginyje galėsi; Išbandyti virtualios realybės žaidimą „KRIVIS“, interaktyvų stalą, lazerinę arfą, išmaniąją, gestus atpažįstančią, pirštinę, išmaniuoju telefonu valdomą robotą – vorą, skrydžio simuliatorių, susikonstruoti mėtomą sklandytuvėlį, pasidaryti nuotrauką termovizoriaus pagalba, susipažinti su 3D kūrimo galimybėmis matavimų srityje bei VGTU studentų sukurtu ypatingu kartingo prototipu ir lenktyniniu kartingu, sudalyvauti virtualios realybės ekskursijoje, tiltų konstrukcijų pristatyme, žaidime „Kiek manyje aplinkosaugininko?“ ar robotų varžybose „Pastatyk piramidę“. O jeigu atsineši savo mėgstamą gėrimą, galėsi įsitikinti, kad Bioinžinerija yra labai praktiška!!!

Kviečiame registruotis čia!