Pradžia » Neklasifikuota » Gimnazijos mokinių komandos – VGTU ekonomikos žaidimo „Silpniausioji grandis“ finale

Balandžio mėnesį VGTU Verslo vadybos fakultete vyko ekonomikos žaidimo „Silpniausioji grandis“ respublikinis finalinis etapas. Jį organizavo Ekonomikos inžinerijos katedra kartu su LR ekonomikos ir inovacijų ministerija, UAB „Investicijų ir verslo garantijos“, UAB „Mantinga“ ir UAB „Ainava“. Dalyvavo pirmąjį žaidimo etapą laimėjusios moksleivių komandos iš Vilniaus ir kitų miestų mokyklų – 20 komandų iš 14 mokyklų. Mūsų gimnazijai atstovavo dvi pirmame etape nugalėjusios komandos. Tai antrų ir trečių gimnazijos klasių mokiniai, besidomintys ekonomika, verslu ir ne tik. Finalinio žaidimo dalyviai buvo suskirstyti į keturis pogrupius, kuriuose žaidė po penkias komandas. Žaidimas vyko keturiais etapais. Kiekviename etape iškrito po vieną silpniausiai pasirodžiusią komandą. Žaidimo metu mokiniai atsakinėjo į klausimus, varžėsi, kuri komanda atsakys greičiau, demonstravo logikos žinias. Iš kiekvieno pogrupio buvo išrinkta po vieną geriausią komandą. Mes savo pogrupiuose užėmėme antrą (antrų klasių mokinių komanda) ir trečią (trečių klasių mokinių komanda) vietas. Susirinkusius mokinius ir mokytojus pasveikino LR Ekonomikos ir inovacijų ministras Virginijus Sinkevičius bei Verslo vadybos fakulteto dekanė prof. dr. Jelena Stankevičienė. Finalo dalyviai buvo apdovanoti diplomais, padėkomis, rėmėjų prizais.

Dalyvaudami žaidime mokiniai įgavo daugiau žinių, patirties, supratimo apie komandinio darbo svarbą. Įdomu buvo susipažinti su kitų mokyklų moksleiviais, pabendrauti, kartu smagiai ir prasmingai praleisti laiką.