Pradžia » Neklasifikuota » VGTU universitetinių klasių konferencija

VGTU universitetinių klasių konferencija

Per tris savaites (lapkritį, sausį – vasarį, balandį – gegužę) 128 mokiniai iš 5 universitetinių klasių atliko darbus VGTU biologijos, chemijos ir fizikos laboratorijose, išklausė 28 paskaitas fizikos, biochemijos, ekonomikos ir vadybos, matematikos, aplinkosaugos, mikrobiologijos, biomechanikos, naujų technologijų diegimo įvairiose srityse temomis.

Gegužės 14 dieną gimnazijoje vyko VGTU universitetinių klasių mokinių konferencija. Konferencijoje dalyvavo VGTU statybos fakulteto dėstytojas doc. dr. Gintautas Ambrasas, direktoriaus pavaduotoja ugdymui Jolita Černiauskaitė, gamtos ir tiksliųjų mokslų mokytojai bei universitetinių klasių mokiniai. Gimnazistai pristatė savo atliktus chemijos, fizikos, biologijos laboratorinius darbus, IT, ekonomikos ir vadybos, matematikos kūrybinius darbus. Konferencijos pabaigoje VGTU atstovas doc. dr. Gintautas Ambrasas įteikė antrų klasių mokiniams VGTU pažymėjimus ir pakvietė mūsų mokinius ir mokytojus dalyvauti universitetinėje moksleivių konferencijoje „Kurkime ateitį kartu su VGTU“.

Chemijos laboratorinį darbą „Metalo hidroksido molinės koncentracijos nustatymas titravimo druskos rūgšties tirpalu būdu“ pristatė 1 klasės mokinės Ingrida ir Ieva.

Fizikos laboratorinį darbą „Radioaktyviojo beta spinduliavimo šaltinio aktyvumo nustatymas“ pristatė 2 klasės mokinys Povilas.

Biologijos laboratorinį darbą „Mikrobiologinės terpės ruošimas. Ląstelių išsėjimas iki pavienių kolonijų“ pristatė 2 klasės mokiniai Dominyka ir Linas.

Matematikos darbus „Optimizavimo uždavinio sprendimas“ pristatė 3 klasės mokinai Markas ir Simas.

Fizikos laboratorinį darbą „Linijinių spektrų tyrimas monochromatoriumi“ pristatė 2 klasės mokinys Justas.

Informacinių technologijų darbą „Internetinių svetainių kūrimas“ pristatė 2 klasės mokiniai Marius ir Ignas.

Chemijos laboratorinį darbą „Rūgščių – bazių titravimas naudojant dvigubą indikatoriaus metodą“ pristatė  4 klasės mokinės Miglė ir Gerda. Savo sukurtą ir pagamintą prietaisą konferencijoje pristatė 1 klasės mokinys Karolis.