Pradžia » Neklasifikuota » Pamoka netradicinėje aplinkoje

Pamoka netradicinėje aplinkoje

2019 m. spalio 18 d. 1V klasės mokiniai VU Chemijos ir geomokslų fakulteto Chemijos instituto laboratorijoje tobulino laboratorinių darbų įgūdžius atlikdami laboratorinį darbą „Natrio karbonato tirpalo ruošimas ir titravimas“. Mokiniai mokėsi naudotis laboratorine įranga laikantis saugaus darbo reikalavimų, savarankiškai pasiruošė tirpalus, pritaikę cheminės analizės būdą – titravimą ir atlikę reikiamus skaičiavimus, nustatė tiriamojo rūgšties tirpalo molinę koncentraciją. Kompleksiškai organizuotas laboratorinis darbas suteikė mokiniams galimybes patobulinti  turimus įgūdžius ir įgyti naujų. Mokinių darbą koordinavo ir jų veiklą stebėjo  Chemijos ir geomokslų Taikomosios chemijos katedros doktorantė Giedrė Gaidamavičienė ir gimnazijos chemijos mokytoja ekspertė Vida Armonaitė.