Pradžia » Neklasifikuota » Dalyvavimas mokslo projekte

Dalyvavimas mokslo projekte

3A ir 3B klasės mokiniai dalyvauja mokslo projekte „Mikroplastikų Vilniaus miesto vandenyse ir vilniečių naudojamoje kosmetikoje tyrimas“, kurį vykdo Technariumo dirbtuvės su Vilniaus miesto savivaldybe. Pirmiausia seminaro metu susipažinome su mikroplastikų įvairove, paplitimu ir žala aplinkai. Pasigaminome mikroplastikų gaudykles, skirtas surinkti mikroplastikus tekančiame vandenyje. Po lauko tyrimo Technariumo dirbtuvių biologijos laboratorijoje apdorojome surinktus mikroplastikų ir vandens kokybės mėginius. Pro mikroskopus tyrinėjome mikroplastikus ir mūsų naudojamoje kosmetikoje. Lapkričio mėnesį tyrimų rezultatus pristatysime Vilniaus miesto savivaldybėje, tarptautinio Baltijos jūros projekto konferencijoje.