Pradžia » Neklasifikuota » VU Chemijos ir geomokslų fakultete

VU Chemijos ir geomokslų fakultete

2019 m. lapkričio 14 d. 1A klasės mokiniai lankėsi VU Chemijos ir geomokslų fakulteto Chemijos instituto laboratorijoje. Laikydamiesi saugaus darbo reikalavimų, atliko laboratorinį darbą „Natrio karbonato tirpalo ruošimas ir titravimas“. Mokiniai mokėsi naudotis cheminėmis medžiagomis ir darbo priemonėmis – savarankiškai pasigamino tirpalą, jį titravo, užrašė gautus rezultatus, atliko skaičiavimus ir nustatė tiriamojo rūgšties tirpalo molinę koncentraciją. Mokiniai įgijo naujų žinių ir darbo įgūdžių. Laboratorinis darbas, aplinka, chemijos laboratorija labai patiko. Atliekant darbus mokinius konsultavo ir jų darbą koordinavo Chemijos ir geomokslų Taikomosios chemijos katedros doktorantė Giedrė Gaidamavičienė ir gimnazijos chemijos mokytoja metodininkė Dalia Dirsienė.