Pradžia » Neklasifikuota » Pamoka netradicinėje aplinkoje

Pamoka netradicinėje aplinkoje

2019 m. gruodžio 12 d. 1V klasės mokiniai VU Chemijos ir geomokslų fakulteto Chemijos instituto laboratorijoje atlikdami laboratorinį darbą „Rūgščių-bazių titravimas naudojant dvigubo indikatoriaus metodą“ tobulino chemijos laboratorinių darbų praktinius įgūdžius. Dirbdami individualiai, mokiniai mokėsi naudotis laboratorine įranga, savarankiškai pasiruošti ir tinkamai sutvarkyti savo darbo vietą. Atlikę skirtingo stiprumo bazių mišinio analizę titravimo metodu, gilino molinės koncentracijos skaičiavimo gebėjimus ir pagal Chemijos ir geomokslų Taikomosios chemijos katedros doktorantės Giedės Gaidamavičienės pateiktas tirtų tirpalų koncentracijų vertes įvertino savo atliktų bandymų rezultatus ir jų tikslumą.