Pradžia » Neklasifikuota » Trijų dienų kelionė Lietuva – Lenkija – Vokietija

Trijų dienų kelionė Lietuva – Lenkija – Vokietija

Prieššventiniu laikotarpiu, kai miestų ir miestelių aikštės pasipuošia kalėdine atributika, jungtinė 1R, 2J, 3D, 4B ir 4C moksleivių grupė, lydima mokytojų, išsiruošė į trijų dienų kelionę. Aplankėme vieną gražiausių Lenkijos miestų – Torūnę, dar kitaip vadinamą „Šiaurės gotikos perlu“. Apžiūrėjome miesto Rotušę, Šv. Dvasios bažnyčią, M. Koperniko namą, gynybos sieną. Kitą dieną vykome į Berlyną, kur laukė ekskursija su lietuviškai kalbančia gide. Apžiūrėjome Reichstagą, Brandenburgo vartus, pasivaikščiojome Unter den Linden alėja, o laisvu laiku lankėmės kalėdinėje mugėje Aleksandro aikštėje. Paskutinę kelionės dieną atvykome į Varšuvą. Gėrėjomės miesto senamiesčiu, įtrauktu į UNESCO Pasaulio paveldo sąrašą: Karalių pilimi ir aikšte, Šv. Jono katedra – gotikinio stiliaus bažnyčia, senamiesčio Turgaus aikšte ir paminklu Varšuvos simboliu – Undine, Barbakano gynybine siena. Pajautę prieššventinę dvasią, praplėtę istorines ir kultūrines žinias, kupini gerų įspūdžių grįžome namo.