Pradžia » Neklasifikuota » Pamoka VU Chemijos ir geomokslų fakulteto Chemijos instituto laboratorijoje

Pamoka VU Chemijos ir geomokslų fakulteto Chemijos instituto laboratorijoje

2019 m. gruodžio 18 d. 2D ir 4A universitetinių klasių mokiniai VU Chemijos ir geomokslų fakulteto Chemijos instituto laboratorijoje atliko laboratorinį darbą „Natrio karbonato tirpalo ruošimas ir titravimas“. Mokiniai pakartojo saugaus darbo taisykles, mokėsi naudotis cheminėmis medžiagomis ir darbo priemonėmis – savarankiškai pasigamino tirpalą, jį titravo, užrašė gautus rezultatus, atliko skaičiavimus ir nustatė tiriamojo rūgšties tirpalo molinę koncentraciją. Dirbdami individualiai, mokiniai patobulino turimas žinias ir darbo įgūdžius. Atliekant darbus mokinius konsultavo ir jų darbą koordinavo Chemijos ir geomokslų Taikomosios chemijos katedros doktorantė Giedrė Gaidamavičienė ir gimnazijos chemijos mokytoja metodininkė Dalia Dirsienė.