Pradžia » Neklasifikuota » Pamoka VU Chemijos ir geomokslų fakulteto Chemijos instituto laboratorijoje

Pamoka VU Chemijos ir geomokslų fakulteto Chemijos instituto laboratorijoje

2020 m. sausio 24 d. 1A  klasės mokiniai vyko į VU Chemijos ir geomokslų fakulteto Chemijos instituto laboratoriją. Pakartoję saugaus darbo taisykles, atliko laboratorinį darbą „Vandens kietumo nustatymas ir jo minkštinimas“. Sužinojo, kas tai yra kietas vanduo, kokios yra kieto vandens rūšys, kokie minkštinimo būdai. Mokiniai, dirbdami individualiai ir savarankiškai, nustatė kalcio ir magnio jonų koncentraciją titravimo būdu, pagilino žinias, atlikdami  molinės koncentracijos skaičiavimo užduotis. Mokiniams vadovavo chemijos laboratorijos studentas  – laborantas. Jis taip pat pademonstravo įdomiosios chemijos bandymus.