Pradžia » Neklasifikuota » Kviečiame į parodos ,,Leiskite man būti savimi“ pristatymą

Kviečiame į parodos ,,Leiskite man būti savimi“ pristatymą

Vilniaus Radvilų gimnazijoje pristatoma tarptautinė kilnojamoji paroda, skirta Anai Frank, „Leiskite man būti savimi“. Visą savaitę gidai (2D ir 2K klasės mokiniai, dalyvavę mokymuose) parodą pristatinėjo mūsų mokyklos mokiniams.

„Mes negalime pakeisti to, kas nutiko. Galime tik mokytis iš praeities ir stengtis suvokti, ką diskriminacija ir persekiojimas gali padaryti nekaltiems žmonėms. Mano nuomone, kiekvienas turi kovoti su išankstiniais nusistatymais,“ – rašė O. Frankas, Anos Frank tėvas, su kuriuo bendradarbiaujant Amsterdame buvo įsteigti Anos Frank namai, kurių idėja ir yra tokių parodų organizavimas.

Maloniai kviečiame apsilankyti Vilniaus Radvilų gimnazijoje ir dalyvauti šios parodos pristatyme, kuriame išgirsite ne tik Anos Frank gyvenimo istoriją, bet ir geriau suvoksite, jog stereotipinis mąstymas ir šiandien vis dar sukelia bei įgalina antisemitizmą ir kitų rūšių diskriminaciją, atskirtį ir persekiojimą.

Norėdami užsiregistruoti, kreipkitės į Dainą Balčienę (balciene@gmail.com , 867624350) arba Kęstutį Noreiką (kestutisnoreika89@gmail.com, 862953504). Paroda veiks iki vasario 10d.