Pradžia » Neklasifikuota » Pamoka VU Chemijos ir geomokslų fakulteto Chemijos instituto laboratorijoje

Pamoka VU Chemijos ir geomokslų fakulteto Chemijos instituto laboratorijoje

2020 m. sausio 14 d. 2D klasės mokiniai vyko į VU Chemijos ir geomokslų fakulteto Chemijos instituto chemijos laboratoriją. Čia jie atliko laboratorinį darbą „Jonų atpažinimas“. Mokiniai pakartojo saugaus darbo taisykles, susipažino su laboratorine įranga, darbo priemonėmis ir medžiagomis. Dirbdami individualiai mokiniai mokėsi atpažinti jonus tirpaluose pagal jų spalvą, kvapą, nuosėdų susidarymą. Kokybinės analizės metodu nustatė nežinomų tirpalų sudėtį. Chemijos laboratorijos laborantai traukos spintoje demonstravo mokiniams kokybinės analizės metodą – jonų nustatymą tirpaluose ir kietos būsenos druskose pagal liepsnos testą.