Pradžia » Neklasifikuota » Geografijos žinių konkursas ADVENTUR turizmo parodoje

Geografijos žinių konkursas ADVENTUR turizmo parodoje

Sausio 24 dieną LITEXPO rūmuose parodoje ADVENTUR įvyko 5-asis nacionalinis geografijos žinių konkursas „Pažink Lietuvą ir pasaulį”, kuriame dalyvavo ir Radvilų gimnazijos mokiniai. Šių metų parodos tema ir pagrindinis akcentas – sveikatos turizmas. Mokiniams reikėjo atsakyti į 30 klausimų šia ir kitomis temomis. Radvilų gimnazijos atstovai atsakė į visus konkurso klausimus. Geriausiai sekėsi jau ne pirmą kartą dalyvaujantiems Gabrieliui, Igoriui, Jokūbui, Markui ir kitiems komandos nariams. Suaugusiųjų kategorijoje geografijos žinių konkurse jėgas išbandė ir mūsų gimnazijos socialinis pedagogas Kazimieras. Džiaugiamės, kad geografijos žinios praverčia visiems.