Pradžia » Neklasifikuota » Vasario 16 – osios jaunimo eisenoje

Vasario 16 – osios jaunimo eisenoje

Šiemet jau penktus metus organizuojama Vasario 16 – osios jaunimo eisena buvo ne tik šventė, bet ir išbandymas mūsų gimnazijos mokiniams. Pačių rankomis nupintas vainikas, puokštelės, vėliau padėtos ant J. Basanavičiaus, P. Vileišio, M. Biržiškos kapų Rasų kapinėse, kalbėjimas greta Lietuvos sostinės mero Remigijaus Šimašiaus Katedros aikštėje, aktoriaus Gedimino Storpirščio Signatarų namų balkonėlyje, pirmojo Lietuvos vadovo po Nepriklausomybės atkūrimo Vytauto Landsbergio J. Basanavičiaus aikštėje, pažintis su eisenos idėjos autoriumi ir iniciatoriumi Dariumi Kuoliu – tai istorinės akimirkos, kurios teikė ir didžiulį jaudulį, ir džiaugsmą, ir pasididžiavimą. Labai simboliška, kad artėjant Lietuvos Nepriklausomybės atkūrimo 30-mečiui būtent žymiųjų Lietuvos didikų Radvilų vardą turinčiai gimnazijai teko žygiuoti eisenos priekyje.