Pradžia » Neklasifikuota » Projekto „Pokario kasdienybės atspindžiai partizanų dainose“ pristatymas

Projekto „Pokario kasdienybės atspindžiai partizanų dainose“ pristatymas

Pokaris ir partizanų dainos yra svarbi tema, kuri skirta pažinti bei suprasti sudėtingo Lietuvos istorijos laikotarpio kasdienybę bei puoselėjamas vertybes. Radvilų gimnazijos 2 klasių mokiniai I pusmečio metu per pilietiškumo ugdymo, istorijos ir muzikos pamokas turėjo galimybę nagrinėti bei susipažinti su ginkluoto pasipriešinimo organizacija, partizanų dienoraščiais ir dainomis. 2020 m. vasario 14 d. vyko projekto pristatymas, kuris buvo skirtas Valstybės atkūrimo dienos paminėjimui. Jo metu gimnazijos mokiniai parodė savo kurtus filmukus apie partizanų gyvenimo kasdienybę, pristatė partizanų dainų analizę ir atliko šias dainas:

2D „Palinkę gluosniai tyliai verkė“

2J „Ant aukštų kalnelių“

2K „Bolševikai tegul žino“

2R „Kalniškės mūšis“

2G „Pučia vėjas“