Pradžia » Neklasifikuota » Projekte ,,Misija 2019: Pažink tautas Lietuvoje!” esame tarp nugalėtojų!

Projekte ,,Misija 2019: Pažink tautas Lietuvoje!” esame tarp nugalėtojų!

2019 m. pavasarį Valstybės pažinimo centras Lietuvos mokyklas pakvietė dalyvauti projekte „Misija 2019: Pažink tautas Lietuvoje!“, kuris tęsėsi visus metus. Projekto tikslas – susipažinti su tautomis, gyvenančiomis Lietuvoje, sužinoti apie jų papročius, religiją, architektūrą, kulinarinį paveldą, šventes. Pasirinkę rusų stačiatikių kultūrą, keturių etapų užduotis (pavasario, vasaros, rudens, žiemos) Radvilų gimnazijos 2D klasės mokiniai atliko puikiai ir kiekvienąkart patekdavo tarp nugalėtojų. Valstybės pažinimo centro prizai buvo įspūdingi: galimybė lankytis Vilniaus žydų Gaono muziejuje ir klausytis įdomios paskaitos apie žydų kulinariją, papročius; Trakų amatų centre dalyvauti natūraliosios kosmetikos edukacijoje; pasigaminti ekologišką dubenėlį iš kavos tirščių su baltiškaisiais simboliais Vilniaus dailiųjų amatų centre. Be to, vieno etapo prizas – vertingos knygos.

Mokiniai džiaugėsi atlikę Valstybės pažinimo centro projekto netradicines užduotis, išbandę save įvairiuose kūrybiniuose darbuose, susitelkę komandiniam darbui ir gavę galimybę nemokamai lankytis įdomiose edukacijose.