Pradžia » Neklasifikuota » Naujas VGTU vardas – Vilnius Tech

Naujas VGTU vardas – Vilnius Tech

Mieli mokytojai, moksleiviai ir bendruomenės nariai

Rugsėjį pasitinkame atsinaujinę – su nauju logotipu ir trumpiniu. Ilgasis – Vilniaus Gedimino technikos universiteto – pavadinimas išlieka, tačiau nuo šiol vietoje VGTU bus naudojamas trumpinys „Vilnius Tech“.

Pokyčius paskatino net kelios priežastys, visų pirma – poreikis geriau atspindėti universiteto darbus. Universitetas žingsnis po žingsnio juda į priekį, nuolat gali pasidžiaugti naujais įvairių sričių pasiekimais, laimėjimais, tad labai svarbu, kad jį atspindintis vardas, logotipas išreikštų tikrąją veiklą.

Taip pat siekėme universiteto vardą padaryti lengviau suprantamą lietuvių ir anglų kalbomis. Net jei mes giliname žinias architektūroje, kūrybinėse industrijose ar ekonomikoje, mūsų pamatas, skirtumas nuo kitų universitetų ir varomoji jėga yra tai, jog esame technologijų universitetas. Tiksliausiai tai nusako „Vilnius Tech“.

Kūrybinis procesas ir rezultatas: https://youtu.be/KMn1F0S-fA4

Tikiuosi, kad šie pokyčiai universitetui suteiks veržlumo bei naujos energijos, kuri atsispindės ir tolesniame glaudžiame mūsų bendradarbiavime su Jumis.

Sveikinu su naujų mokslo metų pradžia!

Rektorius Alfonsas Daniūnas