Pradžia » Neklasifikuota » „Junior Achievement“ iššūkyje esame tarp nugalėtojų!

„Junior Achievement“ iššūkyje esame tarp nugalėtojų!

2020 m. rugsėjo mėnesį „Lietuvos Junior Achievement“ kvietė mokinius  priimti iššūkį – per mažiau nei 48 val. sugeneruoti ir sukurti verslo idėjos prototipą. Projekto tikslas – ugdyti jaunimo verslumą bei skatinti dalyvius įkurti programos #Accelerator X jaunąją bendrovę.

Vilniaus Radvilų gimnazijos 3D ir 3J klasės mokiniai Ingrida, Irmantas, Valerija ir Augustas – BUISINESS WO(MAN) komanda – tapo viena iš 140 komandų, patekusių į antrąjį etapą  – TOP 18. Po pokalbio su verslo komisija mūsų mokyklos komanda užėmė prizinę vietą.

Projektui pasibaigus moksleiviai įkūrė jaunąją bendrovę – reklamos kompaniją „Altum Start“. Gimnazistai pasiruošę toliau tęsti savo bendrovės pradėtą veiklą ir jau dabar ateities viziją paversti tikrove.

Kviečiame pažiūrėti komandos BUISINESS WO(MAN) sukurtą reklamos filmuką: https://youtu.be/eeQGOimUvcs