Pradžia » Neklasifikuota » Moksleivių ekonomikos žaidimas „Bosas ne basas!“

Moksleivių ekonomikos žaidimas „Bosas ne basas!“

Ekonomikos žaidimo organizatoriai: Vilniaus Gedimino technikos universiteto Verslo vadybos fakulteto Ekonomikos inžinerijos katedra.

Partneriai: Lietuvos respublikos ekonomikos ir inovacijų ministerija, UAB „Investicijų ir verslo garantijos“ (INVEGA) ir kt.

Ekonomikos žaidimo tikslai ir uždaviniai:

Paskatinti vyresniųjų klasių moksleivius domėtis ekonomika, atskleisti ekonomikos srities gebėjimus ir rinktis ekonomikos inžinerijos studijas bei asmeninę karjerą ekonomikos srityje. Padėti moksleiviams susipažinti su mikroekonomikos ir makroekonomikos klausimais bei sprendimų modeliavimu įvairiose ūkio plėtros situacijose.

Įsivertinti savo ekonomikos žinias (pasiūla, paklausa, pusiausvyra rinkoje, vartotojo ir gamintojo elgsena rinkoje, pagrindiniai makroekonominiai rodikliai ir jų skaičiavimas, verslo ciklai ir burbulai ekonomikoje, mokesčių ir pinigų politikos priemonių taikymas, darbo rinka, tarptautinės prekybos ypatumai) ir asmeninius gebėjimus ekonomikos srityje.

Ekonomikos žaidimo dalyviai – Lietuvos mokyklų 9-12 klasių moksleiviai.

Šį žaidimą sudarė 2 etapai – atrankinis ir finalinis.

Ekonomikos žaidimo 1-ajame etape dalyvavo 440 moksleivių iš 21 mokyklos.Žaidimo 1-asis etapas gimnazijoje vyko rugsėjo 29 d. Jame dalyvavo 2-4 klasių komandos. Šiame etape laimėjo 3DJ klasių komanda.

Į 2-ąjį (finalinį) ekonomikos žaidimo „Bosas – ne basas!“ etapą iš vienos mokyklos patenka viena komanda, laimėjusi 1-ajame.

Finalinis šalies mokinių ekonomikos žaidimas „Bosas – ne basas!“ vyko spalio 23 d. nuotoliniu būdu, naudojat ZOOM ir KAHOOT elektronines platformas.

Šauniai žaidime pasirodė gimnazijos 3DJ klasių mokinių komanda, kuri buvo apdovanota Pagyrimo raštais ir prizais.