Pradžia » Neklasifikuota » Geografinių žinių konkursas

Geografinių žinių konkursas

Š. m. vasario 3 d. įvyko nuotolinis respublikinis šeštasis geografinių žinių konkursas ADVENTUR 2021 „Pažink Lietuvą ir pasaulį“. Konkurse dalyvavo 1793 mokiniai iš 41 savivaldybės. Konkurso klausimai apėmė įvairias sritis – Lietuvos, Europos ir pasaulio įžymias vietas, UNESCO objektus, unikalias tautų tradicijas, šventes, šalių simboliką. Dalyviai varžėsi dviejose kategorijose: 6-8 klasių ir 9-12 klasių. Visų klasių grupių nugalėtojai apdovanoti diplomais. Visiems dalyviams išsiųstos padėkos. Radvilų gimnazija irgi turi kuo didžiuotis: 3J klasės mokinys Augustas M. laimėjo I-ąją vietą, 4A klasės mokinys Justinas L. – II-ąją vietą. Šauniai pasirodė ir kiti komandos dalyviai – pirmokai Agnė S., Mangirdas M., Justina P., antrokai Goda Z,. Mantas U., Kristina L., trečiokai Aistis B., Milda M., ketvirtokai Titas M., Odeta N.

Geografijos mokytoja ekspertė Asta Rutkienė

Adresas: Gelvonų g. 55, LT-07135 Vilnius