Pradžia » Neklasifikuota » „Sveikos gyvensenos skatinimas ir moksleivių sveikatos raštingumo ugdymas Vilniaus mieste“

Vilniaus visuomenės sveikatos biuras „Vilnius sveikiau“ įgyvendina Europos Sąjungos lėšomis finansuojamą projektą

„Sveikos gyvensenos skatinimas ir moksleivių sveikatos raštingumo ugdymas Vilniaus mieste“. Projektas skirtas 8–11 klasių mokiniams (14–17 m. amžiaus), kurio metu yra didinamas mokinių sveikatos raštingumas skirtingomis temomis 5 paskaitų metu:

• Pirmosios ir būtinosios pagalbos teikimo mokymai.
  • Sveikos gyvensenos skatinimo mokymai.
  • Fizinio aktyvumo ir taisyklingos laikysenos mokymai.
  • Žalingų įpročių ir priklausomybių prevencijos mokymai.
  • Lyčių lygybės ir asmenų nediskriminavimo (tolerancijos) mokymai.

„Vilnius sveikiau” organizuojamas paskaitas skaito ne tik kompetentingi lektoriai ir savo srities profesionalai, bet ir charizmatiškos bei įdomios sava patirtimi asmenybės, įtaigiai perteikiančios svarbias žinias mokiniams. Užbaigus paskaitų ciklą, „Vilnius sveikiau” organizuoja ir kviečia mokinius į baigiamąjį pramoginį renginį – protmūšį, kuriame mokiniai gali pasitikrinti įgytas žinias, linksmai praleisti laiką bei gauti apdovanojimą.

Adresas: Gelvonų g. 55, LT-07135 Vilnius
Tel.: (8~5) 240 5196