Pradžia » Bendra informacija » Mokinių priėmimas į gimnaziją

Mokinių priėmimas į gimnaziją

• Prašymai teikiami nuo 2020 m. kovo 1 d. iki gegužės 31 d. Prašyme eilės tvarka pagal norą jose mokytis galima pasirinkti ne daugiau kaip tris mokyklas, iš kurių viena privalo būti pagal mokyklos aptarnavimo teritoriją.

• Neturint galimybės prašymus pildyti namuose, galima užpildyti mokykloje darbo dienomis. Kreiptis į raštinę (I aukštas).

• Pildant prašymą mokykloje su savimi reikia turėti el. bankininkystės duomenis.

• Prašymai mokytis nagrinėjami gavus visus pirmumo kriterijus patvirtinančius dokumentus, kurie pateikiami per e. sistemą prašymo pildymo metu.

• Svarbu: tėvai e – sistemoje turi patvirtinti gautą kvietimą į mokyklą, laikydamiesi priėmimo grafike (atsisiųsti) nurodytų terminų.

• Mokiniai gali pasirinkti mokytis universitetinėse klasėse. Tai būtina nurodyti e. sistemoje (papildomos informacijos skiltyje).
    *realinėje universitetinėje klasėje: VGTU klasė (gamtamokslinio eksperimento technologija, informacinių technologijų taikymas matematikoje, atliekant tiriamuosius darbus)
    *socialinėje universitetinėje klasėje: VGTU klasė (ekonomika, finansai, verslas ir vadyba, informacinių technologijų taikymas matematikoje, atliekant tiriamuosius darbus)

Prašytume visų, pildant prašymą Vilniaus savivaldybės internetinėje sistemoje prisegti iš e. dienyno I pusmečio mokymosi pažangumo išrašą ir pirmumo bei papildomus kriterijus patvirtinančius dokumentus.

Priėmimo komisija. Nariai. (Atsisiųsti) (Peržiūrėti)

Vilniaus Radvilų gimnazijos mokinių priėmimo komisijos darbo tvarkos aprašas (Atsisiųsti) (Peržiūrėti)

Informacija apie priėmimą teikiama telefonais

(85) 240 5196, 867393485