Pradžia » Bendra informacija » Mokinių priėmimas į gimnaziją

Mokinių priėmimas į gimnaziją

• Prašymai teikiami nuo 2021 m. kovo 1 d. iki gegužės 31 d. Prašyme eilės tvarka pagal norą jose mokytis galima pasirinkti ne daugiau kaip tris mokyklas, iš kurių viena privalo būti pagal mokyklos aptarnavimo teritoriją.

• Norėdami sužinoti, kuri mokykla pagal Jūsų deklaruotą adresą Jums paskirta, privalote nurodyti mokymosi kalbą, klasę, į kurią mokinys pretenduoja, ir Vilniaus mieste esantį adresą (gatvės pavadinimą bei namo numerį), kuriame yra deklaruota mokinio gyvenamoji vieta.

• Neturint galimybės prašymus pildyti namuose, galima užpildyti gimnazijoje darbo dienomis. Kreiptis į raštinę nurodytais telefono numeriais dėl atvykimo užpildyti prašymą.

• Pildant prašymą gimnazijoje su savimi reikia turėti el. bankininkystės duomenis.

• Prašymai mokytis nagrinėjami gavus visus pirmumo kriterijus patvirtinančius dokumentus, kurie pateikiami per e. sistemą prašymo pildymo metu.

• Svarbu: tėvai e – sistemoje turi patvirtinti gautą kvietimą į mokyklą, laikydamiesi priėmimo grafike (atsisiųsti) nurodytų terminų.

• Gimnazija bendradarbiauja su Vilnius Tech universitetu (Vilniaus Gedimino technikos universitetas), Vilniaus universitetu, ISM vadybos ir ekonomikos universitetu.

• Gimnazija ir Vilniaus Tech universitetas 2011 m. rugsėjo 21 d. pasirašė bendradarbiavimo sutartį, kurios pagrindu Vilniaus Radvilų gimnazijoje buvo atidarytos dvi universitetinės klasės. Plačiau>>

• Mokiniai gali pasirinkti mokytis universitetinėse klasėse. Tai būtina nurodyti e. sistemoje (papildomos informacijos skiltyje).
    *realinėje universitetinėje klasėje: Vilnius Tech klasė (gamtamokslinio eksperimento technologija, informacinių technologijų taikymas matematikoje, atliekant tiriamuosius darbus)
    *socialinėje universitetinėje klasėje: Vilnius Tech klasė (ekonomika, finansai, verslas ir vadyba, informacinių technologijų taikymas matematikoje, atliekant tiriamuosius darbus)

Prašytume visų, pildant prašymą Vilniaus savivaldybės internetinėje sistemoje prisegti iš e. dienyno I pusmečio mokymosi pažangumo išrašą ir pirmumo bei papildomus kriterijus patvirtinančius dokumentus.

Vilniaus Radvilų gimnazijos bendrojo lavinimo klasių formavimo ir komplektavimo tvarka. (Atsisiųsti) (Peržiūrėti)

Priėmimo komisija. Nariai. (Atsisiųsti) (Peržiūrėti)

Vilniaus Radvilų gimnazijos mokinių priėmimo komisijos darbo tvarkos aprašas (Atsisiųsti) (Peržiūrėti)

Informacija apie priėmimą teikiama telefonais