Pradžia » Bendra informacija » Realinės ir socialinės universitetinės klasės (Vilnius Tech)

Realinės ir socialinės universitetinės klasės (Vilnius Tech)

2011 m. rugsėjo 21 d. Vilniaus Radvilų gimnazija ir Vilniaus Gedimino technikos universitetas pasirašė bendradarbiavimo sutartį, kurios pagrindu Radvilų gimnazijoje buvo atidarytos universitetinės klasės.

Bendradarbiavimo sutartis (Atsisiųsti) (Peržiūrėti)

Sudarant šią sutartį buvo siekiama tokių tikslų:

• Gilinti mokinių tiksliųjų ir gamtos mokslų žinias;
  • Padėti pasirengti technologinių, fizinių ir socialinių mokslų krypčių studijoms;
  • Suteikti galimybę mokiniams naudotis Vilnius Tech mokymo baze,  laboratorijomis ir jų įranga;
  • Sudaryti sąlygas gimnazijos mokytojams dalyvauti universiteto organizuojamuose seminaruose ir konferencijose.

Bendradarbiavimas vyksta 6 mokomųjų dalykų srityse: informacinių technologijų, matematikos, fizikos, chemijos, braižybos, ekonomikos, verslo ir vadybos.