Pradžia » Gimnazija » Gimnazijos mokinių uniforma

Gimnazijos mokinių uniforma

Gimnazisto uniforma – gimnazistų vienybės, pasididžiavimo ir pagarbos gimnazijai, jos tradicijoms išraiška, vidinės kultūros, estetinio skonio ugdymo dalis.

Remiantis  gimnazijos tarybos  nutarimu (2012-04-26 Nr. MT-3), 2014-2015 m. m. įvedama gimnazisto uniforma.

I. GIMNAZIJOS UNIFORMOS APRAŠYMAS:

MERGAIČIŲ UNIFORMA:

1. Vienspalvis mėlynos spalvos švarkas su uždėtinėmis kišenėmis. Švarko kišenės, apykaklė ir pokraštis peltakiuotas šviesiai mėlynos spalvos siūlu.
      2. Vienspalvis tamsiai mėlynos spalvos megztinis, susegamas arba užsivelkamas per galvą (V formos kaklu).
      3. Klostuotas sijonas (vienspalvis – mėlynas) arba tiesus sijonas (vienspalvis – mėlynas), arba klostuotas sijonas (vienspalvis) su įsiūtu languotu (bordo su mėlynu) audiniu. Sijono ilgis iki 5 cm virš kelių.
      4. Palaidinė (vienspalvė).
      5. Trikotažiniai vienspalviai/balti ar kitų pastelinių (neryškių) spalvų, trumparankoviai marškinėliai su apykakle.
      6. Kaklaskarė (vienspalvė- mėlyna).
      7. Emblema.

BERNIUKŲ UNIFORMA:

1. Klasikinis vienspalvis mėlynos spalvos švarkas. Švarko apykaklė ir pokraštis peltakiuotas šviesiai mėlynos spalvos siūlu.
      3. Klasikinės kelnės (kostiuminės, vienspalvės-mėlynos spalvos).
      4. Marškiniai (vienspalviai, ilgomis arba trumpomis rankovėmis, su apykakle, susagstomi).
      6. Kaklaraištis (rišamas, vienspalvis- mėlynos spalvos).
      7. Emblema.

II. GIMNAZISTO UNIFORMOS DĖVĖJIMAS

Vilniaus Radvilų gimnazisto uniformos dėvėjimo tvarka patvirtinta Gimnazijos tarybos posėdyje (2014-05-07 Nr. MT – 3), papildyta (2019-06-04 Nr. MT-4)

2.1. Mokyklinės uniformos privalomos visiems Vilniaus Radvilų gimnazijos mokiniams.

2.2. Mokiniai gimnazijoje dėvi tvarkingą, gimnazijos patvirtintą uniformą.

2.3. Mokinys(-ė) gali dėvėti tik švarką (su emblema), vienspalvius marškinius (palaidinę) (kai karšta – trikotažinius vienspalvius/baltus ar kitų pastelinių (neryškių) spalvų, trumparankovius marškinėlius su apykakle) ir tamsias kelnes ar klasikinius džinsus (tamsiai mėlynos, juodos spalvos).

2.4. Be uniformos mokinys į gimnaziją gali atvykti penktadieniais, akcijų, išvykų, ekskursijų ar kitu su mokytojais suderintu metu.

2.5. Sportinė apranga ir avalynė dėvima per kūno kultūros pamokas.

2.6. Rekomenduojame uniformos vidinę pusę paženklinti savininko vardu.

2.7. Mokiniams, atvykusiems į gimnaziją prasidėjus mokslo metams skiriamas 1 mėn. laikotarpis uniformoms įsigyti.

III. UNIFORMŲ ĮSIGIJIMAS

3.1. Uniformas galima įsigyti UAB „Manovita“ parduotuvėje (H. Manto g. 6, Vilnius).

Kontaktai: (8 5) 230 53 84

Mobilus Tel. +370 670 31 537

El.paštas: info@manovita.lt

Tinklalapis: www.manovita.lt

Taip pat įsigyti mokyklinę uniformą galima UAB „Manovita“ „E-parduotuvėje“ http://uniformupardavimas.lt

Skiltyje „Pasirinkite mokyklą‘‘ įrašykite savo mokyklos pavadinimą ir galėsite rinktis norimas prekes. Pageidaujantys gali siūtis (ar įsigyti) uniformas ir kitose vietose.

Gimnazistų uniformos (modelis, spalvos) (Atsisiųsti) (Peržiūrėti)