Pradžia » Neklasifikuota

Kategorijų archyvai: Neklasifikuota

Vėlinės

Aplinkui tik Rimtis ir Ramybė, balti chrizantemų žiedai, prigludę prie žemės, traškėdamos tyloje dega žvakės… Šviesa – Tiesos, Tikėjimo, Išminties, Dorybių, Malonės, Dieviškojo gyvenimo, Meilės simbolis. Tešviečia ši šviesa ir tiems, kurių kapo niekas nežino, kurių atminimui niekas neuždegs žvakelės, už juos nesimeldžia ir jų neprisimena…

Lankyti ir tvarkyti kapus – prasminga mūsų gimnazijos tradicija. Šiais metais mūsų antrų klasių gimnazistai tvarkė neprižiūrimus kapus Saltoniškių kapinėse.

Mokinių rudens atostogos

Spalio 26 d. – lapkričio 2 d.

Visų klasių mokiniams rudens atostogos!

Vilniaus Radvilų gimnazijoje mokymas(-is) organizuojamas nuotoliniu būdu nuo 2020-11-03 iki 2020-11-06.

Gero poilsio!

Mokinių konferencija „Geses žolynų taku“

Radvilų gimnazijos gimnazistai dalyvauja šalies mokinių konferencijoje „Geses žolynų taku“, skirtoje Eugenijos Šimkūnaitės metams paminėti. 4A klasės mokiniai konferencijoje pristatė tiriamąjį darbą „Mikroplastikų tyrimas Vilniaus vandenyse“.

„Junior Achievement“ iššūkyje esame tarp nugalėtojų!

2020 m. rugsėjo mėnesį „Lietuvos Junior Achievement“ kvietė mokinius  priimti iššūkį – per mažiau nei 48 val. sugeneruoti ir sukurti verslo idėjos prototipą. Projekto tikslas – ugdyti jaunimo verslumą bei skatinti dalyvius įkurti programos #Accelerator X jaunąją bendrovę.

Vilniaus Radvilų gimnazijos 3D ir 3J klasės mokiniai Ingrida, Irmantas, Valerija ir Augustas – BUISINESS WO(MAN) komanda – tapo viena iš 140 komandų, patekusių į antrąjį etapą  – TOP 18. Po pokalbio su verslo komisija mūsų mokyklos komanda užėmė prizinę vietą. (daugiau…)

Pasaulinė psichikos sveikatos diena

Spalio 10-oji Pasaulinė psichikos sveikatos diena. Jaustis gerai, būti laimingu – daugelio žmonių siekis. Šia proga trumpam prisėskime ant „Laimės suoliuko”, nusiraminkime, nusišypsokime ir pajauskime, kad laimė slypi mažuose kasdienos dalykuose. Rūpinkimės savimi ir šalia esančiais!