Pradžia » Ugdymas » Neformalusis švietimas » Ilgalaikiai projektai

Ilgalaikiai projektai

• „Pažink save. Lytiškumo ugdymas ir jaunimo rengimas šeimai“ – vadovė Rimanta Kairaitytė.

• „Aš esu. O kur tu? – vadovė Rimanta Kairaitytė.

• „Sveika   aplinka   –   sveikas   žmogus“  –   vadovės:  biologijos   mokytojos Genovaitė Kuzmickienė ir Vita Jurevičienė.

• „Tarptautinis Baltijos jūros projektas“   –   vadovės:   biologijos mokytojos Genovaitė Kuzmickienė ir Vita Jurevičienė.

• Verslumo   ugdymo   projektai   moksleiviams   –   vadovas geografijos   ir ekonomikos mokytojas Alfredas Ribikauskas.

• „Chorų karai“, „Radvilų talentai“, „O mes vaikai“  –   vadovė muzikos mokytoja Ilona Vėlyvienė.

• „Darni mokykla“   –   vadovės: biologijos mokytojos Genovaitė Kuzmickienė ir Vita Jurevičienė.

• Projektas „Sveikatiada“ – vadovės biologijos mokytojos Genovaitė Kuzmickienė ir Vita Jurevičienė.

• Projektas „Lietuvos gamtininkas“ – vadovės biologijos mokytojos Genovaitė Kuzmickienė ir Vita Jurevičienė.

• „Pokario kasdienybės atspindžiai partizanų dainose“ – vadovai muzikos mokytoja Ilona Vėlyvienė, istorijos mokytojai Kęstutis Noreika ir Giedrius Mackevičius.

• MEPA – vadovė geografijos mokytoja Asta Rutkienė.

• Projektas „Sodinam“ – vadovės biologijos mokytojos Genovaitė Kuzmickienė ir Vita Jurevičienė.