Pradžia » Neklasifikuota » Karjeros dienos 2017

Karjeros dienos 2017

Vasario 28 – kovo 2 dienomis gimnazijoje jau trečius metus vyko Karjeros dienos – susitikimai su žmonėmis, mylinčiais savo darbą. 1-4 klasių mokiniai turėjo galimybę susitikti, pasiklausyti ir pasikalbėti su įvairių sričių profesionalais bei karjeros kelią dar tik pradedančiais žmonėmis.

Besidomintieji menu klausėsi menotyrininkės ir investavimo į meną specialistės Julijos Dailidėnaitės. Svajojantieji apie psichologiją susitiko su vaikų psichologe Edita Azevičiūte. Buvę Radvilų mokiniai Julius Lukoševičius ir Justas Kučinskas pristatė skirtingas IT sritis, tarp jų ir itin populiarėjančią – kompiuterinių žaidimų kūrimo. Apie darbą be darbo valandų ir savaitgalių pasakojo žymių atlikėjų ir TV laidų prodiuseris Lauras Lučiūnas. Ypač didelio susidomėjimo sulaukė UAB „Motoera“ direktoriaus Dariaus Krasausko pasakojimas apie meilę motociklams, meilę savo darbui ir nuosavo verslo kūrimą nuo nulio.

Gausus būrys mokinių susirinko pasimokyti ispanų kalbos. „Viva Vilnius“ kalbų mokyklos ispanų kalbos mokytojas Juan Luis Fernandez Gallo gyvai ir žaismingai parodė, kiek daug naujos kalbos galima išmokti per 30 minučių. Kaip realybėje atrodo vertėjo darbas ir kokios vertėjo profesijos perspektyvos mokiniams pasakojo vertėja, „Tildė“ vertimų projektų vadovė Inga Jovaišaitė.

Portalo „Delfi“ vyr. redaktorės pirmasis pavaduotojas Kęstutis Cemnolonskis kalbėjo apie tai, kokių žmonių reikia šiuolaikinėje internetinėje žiniasklaidoje. Apie karjerą nekilnojamo turto srityje ir karjerą muzikoje galima buvo išgirsti susitikime su NT 24/7 direktoriumi ir grupės „Z on A“ vokalistu Valiumi Klimavičiumi.

Kaip atrodo teisės studijos VU, mokiniams pristatė Lietuvos teisininkų draugijos Jaunųjų teisininkų savanorių centro vadovė Monika Bučinskaitė. Apie tarnybą Lietuvos policijos antiteroristinių operacijų rinktinėje „Aras“, reikalavimus ir kasdienybę pasakojo „Aro“ psichologas Robertas Balčiūnas. Apie savanoriavimo Europoje galimybes ir ką naudingo galima nuveikti pasirinkus „laisvus metus“ po mokyklos baigimo pasakojo Viktorija Michnovič, buvusi Radvilų mokinė, ką tik grįžusi po 6 mėnesių savanorystės Rumunijos mokyklose.

Visi lektoriai pabrėžė, kaip svarbu pasirinkti tai, kas arčiausiai širdies, nebijoti ieškoti, bandyti ir klysti, nebijoti išeiti už savo komforto zonos ribų.

Nuotraukos 1B klasės mokinio Luko Bartkaus

Kontaktai

Adresas: Gelvonų g. 55, LT-07135 Vilnius
Tel.: (8~5) 240 5196
El. paštas: ras****@**dvilu.vilnius.lm.lt

Renginių kalendorius

Europos Sąjungos fondų investicijos

ES
Skip to content