Pradžia » Neklasifikuota » Karjeros dienos 2018

Karjeros dienos 2018

Kovo 6-9 dienomis vyko tradicinės Karjeros dienos gimnazijoje. Keturias dienas vykusiuose susitikimuose mokiniai išgirdo skirtingas karjeros istorijas.

Besidomintieji fotografija bendravo su Delfi fotografe Karolina Pansevič, kuri papasakojo kaip pradėjo savo fotografės kelią, kas svarbu jauniems pradedantiems fotografams. Buvęs Radvilų gimnazijos mokinys, „Addictum Games“ žaidimų dizaineris Justas Kučinskas ragino visus besidominčius žaidimų industrija drąsiai to imtis, mokytis programuoti, būti ryžtingiems siekiant savo tikslų. Buvęs Radvilų gimnazijos mokinys, boksininkas ir treneris Aleksandras Baranovas pasakojo, kaip mėgstamą veiklą paversti pragyvenimo šaltiniu.

Buvęs Radvilų gimnazijos mokinys, krepšininkas ir treneris Saulius Kuzminskas pasidalino prisiminimais apie savo, kaip profesionalaus sportininko, karjeros kelią. „Western Union Processing Lietuva“ marketingo vadovė Aistė Albertavičiūtė-Kairė atskleidė mokiniams, kuo Lietuva įdomi verslo ir inovacijų pasauliui, kodėl būtent į Lietuvą važiuoja įvairūs specialistai ir kokių įgūdžių reikia pradėti karjerai.

Buvusi Radvilų gimnazijos mokinė Toma Žilinskytė pasakojo mokiniams apie savo politikos studijas ir karjerą inžinerijos verslo srityje. Buvęs Radvilų gimnazijos mokinys, daininkas ir aktorius Vaidas Baumila kalbėjo apie savo kelią, sunkumus ir kaip juos įveikė, scenos baimę ir sėkmę.

Buvęs Radvilų gimnazijos mokinys, studijuojantis Generolo Jono Žemaičio Lietuvos karo akademijoje pasidalino studijų ir karinių pratybų įspūdžiais. Socialinių mokslų kolegijos dėstytoja Akvilė Alauskaitė kvietė mokinius svajoti ir siekti to, ko patys nori, o ne ko tikisi iš jų kiti.

Psichologė ir lektorė Alina Martinkutė pasidalino psichologo darbo subtilybėmis, o aktorė Elžbieta Latėnaitė atskleidė teatro ir kino aktorių darbo užkulisius, ragino lankytis spektakliuose.

Buvusi Radvilų gimnazijos mokinė Milda Kuzmaitė pristatė politikos mokslų studijas, kurios daugumai pasirinkusiųjų patrauklios savo programų platumu ir įvairove.

Kontaktai

Adresas: Gelvonų g. 55, LT-07135 Vilnius
Tel.: (8~5) 240 5196
El. paštas: ras****@**dvilu.vilnius.lm.lt

Renginių kalendorius

Europos Sąjungos fondų investicijos

ES
Skip to content