Pradžia » Neklasifikuota » Tyrėjų naktis VGTU 2018

Tyrėjų naktis VGTU 2018

„Tyrėjų naktį“ duris atvers VGTU „LinkMenų fabrikas“. Rugsėjo 28-ąją, penktadienį, vyks 14-oji „Tyrėjų naktis“. Kviečiame moksleivius dalyvauti Vilniaus Gedimino technikos universiteto (VGTU) „LinkMenų fabriko“ organizuojamuose renginiuose, susipažinti su intriguojančiais moksliniais tyrimais, inovacijomis ir išradimais. Pasinerkite į technologinių atradimų sūkurį bei tapkite jų virsmo dalimi.
Renginio metu kviesime į audiovizualinę instaliaciją, kurios metu regėsite garso ir šviesų šou. Įspūdingu reginiu bus galima gėrėtis keletą valandų bei panirti  į TECHnomeditaciją. Šiuo pasirodymu kviesime susimąstyti: gyvename realybėje ar iš anksto parengtoje imitacinėje realybėje?
Kviečiame pasivaikščioti su beveik 3 metrų robotais, dalyvauti mokslo šturmo veiklose. Šiemet renginio dalyviai turės progą iš varinės vielos sukonstruoti tunelį, o iš galvaninio elemento pasigaminti magnetiniu lauku varomą elektrinio traukinio modelį, o vėliau bus organizuojamos greičiausios traukinio varžybos.
VGTU „Linkmenų fabriko“ organizuojamas renginys kvies dar labiau pažinti mokslą ir mokslininkus, imtis eksperimentų ir atradimų, leidžiančių kitaip pažvelgti į mus supančią aplinką.

VGTU „Linkmenų fabriko“ renginių programa

Kontaktai

Adresas: Gelvonų g. 55, LT-07135 Vilnius
Tel.: (8~5) 240 5196
El. paštas: ras****@**dvilu.vilnius.lm.lt

Renginių kalendorius

Europos Sąjungos fondų investicijos

ES
Skip to content