Pradžia » Neklasifikuota » VGTU diena gimnazijoje

VGTU diena gimnazijoje

Gegužės 14 dieną vyko VGTU diena mokykloje – universiteto dėstytojai vedė pamokas mokiniams. Įdomus, informatyvus aplinkosaugos užsiėmimas buvo 2A klasės mokiniams „Vandens taupymas taikant „Smart“ programas“. Jį vedė dėstytoja Marina Valentukevičienė. Mokiniai aktyviai dalyvavo paskaitoje – klausinėjo, atsakinėjo į klausimus. Aktyviausi, atsakę daugiausia klausimų mokiniai buvo apdovanoti prizais.

Mechanikos, robotikos ir skaitmeninės gamybos katedros docentas dr. I. Iljin 1D, 2B klasės mokiniams skaitė paskaitą „Spauda – nuo žąsies plunksnos iki 3D technologijų“.

„Geriamojo vandens paslaptimis“ su 1D ir 2B klasės mokiniais dalinosi chemijos ir bioinžinerijos katedros dėstytoja dr. Ramunė Albrektienė.

Aplinkosaugos užsiėmime „Cheminės medžiagos aplink mus“ 2A klasės mokiniai ne tik klausė paskaitos, bet ir pasidalinę grupėmis atliko užduotis ir jas pristatė savo bendraamžiams.

Labai įdomus buvo dėstytojos Jurgitos Seniūnaitės užsiėmimas „Išmesti negalima panaudoti“. Tai buvo ne tik paskaita, bet ir protų mūšis. Mokiniai pasitikrino  žinias apie gamtos išteklius, atliekas, jų panaudojimą. Klausimai buvo įdomūs, tačiau sudėtingi, daug kur reikėjo gerokai pamąstyti. Mūšio pabaigoje buvo skaičiuojami komandų uždirbti taškai ir renkami laimėtojai.

„Kurkime ateitį drauge su VGTU. Studijos VGTU, įstojimo į VGTU reikalavimai ir naujovės“. Šioje paskaitoje dalyvavo 1-3 universitetinių klasių  mokiniai. Paskaitoje buvo pristatyti universiteto fakultetai, pateikta informacija apie studijas, stojimo į VGTU sąlygas. Paskaitą vedė VGTU dėstytojas doc. dr. Gintautas Ambrasas. VGTU diena gimnazijoje buvo įdomi, galėjome pabendrauti su specialistais, užduoti klausimų ir svarbiausia – suprasti, ko reikia gyvenime.

Kontaktai

Adresas: Gelvonų g. 55, LT-07135 Vilnius
Tel.: (8~5) 240 5196
El. paštas: ras****@**dvilu.vilnius.lm.lt

Renginių kalendorius

Europos Sąjungos fondų investicijos

ES
Skip to content