Pradžia » Neklasifikuota » Radvilų gimnazijos mokiniai – Vilniaus Gedimino technikos universiteto (Vilnius Tech) nuotolinio ugdymo platformos „Ateities inžinerija“ dalyviai

Kovo mėnesio pradžioje vyko Vilniaus Gedimino technikos universiteto nuotolinio ugdymo platformos „Ateities inžinerija“ (AI) žiemos sesija. Jos metu 33 šalies mokyklų atstovai pristatė 13 užbaigtų ir 113 vykdomų projektinių darbų 17-oje tematikų. Juos stebėjo 400 sesijos dalyvių ir svečių.

Nuotolinių projektinių darbų pristatymo tikslas – sudaryti galimybę darbus atlikusiems mokiniams viešai pristatyti ir aptarti savo darbų idėjas ir rezultatus, vykdymo eigą, ateities planus ir iškilusias problemas.

AI veiklose dalyvauja gimnazijos 1K, 2V, 3DJ klasių mokiniai. Sesijos metu jie pristatė trijose tematikose atliekamus projektinius darbus.Tai „Android programėlių kūrimas“, „Filmo kūrimas mobiliuoju įrenginiu“, „Biomedicinos inžinerija“. „Ateities inžinerijos“ pavasario sesija  planuojama birželio mėnesį.

Adresas: Gelvonų g. 55, LT-07135 Vilnius
Tel.: (8~5) 240 5196