Pradžia » Neklasifikuota » Respublikinis kūrybinio rašymo konkursas

Respublikinis kūrybinio rašymo konkursas

2L ir 2N klasės mokiniai dalyvavo Respublikiniame kūrybinio rašymo konkurse „Kūrybinis eksperimentas. Avangardinis eilėraštis“, kurį organizavo „Saulės“ privati gimnazija. Reikėjo iš įvairių šaltinių (iš laikraščių, žurnalų, reklamų, parduotuvės čekių, istorijos, fizikos, literatūros ar kitokių vadovėlių, skaitomų knygų, įvairių pakuočių užrašų ir pan.) surinkti 50 labiausiai patikusių žodžių, žodžius surašyti tokia pačia tvarka, kokia jie buvo užrašyti renkant, išbraukti nuobodžius ir iš tų, kurie liko, „padaryti“/„sukonstruoti“ eilėraštį. Geriausiai pavyko 2N klasės mokiniui Laurynui Lukšiui – jis Respublikiniame mokinių kūrybinio rašymo konkurse „Kūrybinis eksperimentas. Avangardinis eilėraštis“ laimėjo III-ąją vietą. Lukas S., Aistė M., Nelė K. ir Eivan P. apdovanoti Padėkos raštais.

Eilėraštis „Viskas įskaičiuota“, autorius Laurynas Lukšys

Adresas: Gelvonų g. 55, LT-07135 Vilnius