Pradžia » Neklasifikuota » Europos savaitė Radvilų gimnazijoje

Europos savaitė Radvilų gimnazijoje

Vilniaus Radvilų gimnazijos veiklos, skirtos Europos dienos paminėjimui, prasidėjo jau balandžio mėnesį. Gimnazistai domėjosi Europos Sąjungos istorija, jos institucijų veikla, Lietuvos galimybėmis ES, dalijosi savo patirtimi. Gegužės mėnesio pradžioje Radvilų gimnazijoje vyko virtualūs protmūšiai, skirti paminėti Lietuvos įstojimo į Europos Sąjungą 17-ąsias metines. Žinias apie Europą pasitikrino 180 I-IV klasių gimnazistų. Pirmų klasių grupėje daugiausiai taškų  surinko 1K klasės mokinė Agnė, tarp antrų klasių – 2V ir 2L klasės mokiniai Laurynas ir Ervinas, tarp trečiokų – 3J klasės mokinys Augustas, o iš ketvirtokų geriausiai sekėsi 4A klasės mokinei Kamilei. Šis protmūšis buvo tarsi pasiruošimas tarpmokykliniam, jau tradiciniu tapusiam protmūšiui, kuriame gegužės 6-ąją dalyvavo Radvilų, Salininkų ir Pilaitės gimnazijų I-ų klasių mokiniai. Mūsų gimnazijai atstovavo visa 1K klasė, iš kurios geriausią rezultatą pasiekė Mangirdas. O gegužės 7-ąją visoje Lietuvoje vykstančiame kasmetiniame Europos egzamine buvo pasiūlyta dalyvauti ir visai Radvilų gimnazijos bendruomenei.

Adresas: Gelvonų g. 55, LT-07135 Vilnius
Tel.: (8~5) 240 5196